Maaruf Türkoğlu, birinci sınıf biftekleriyle bilinen bir restaurant olan ARİF CHEF’in kurucusudur. Zarafet, konfor ve Et ürünlerinin mükemmel bir dengesi olan Arif Chef, yaratıcı ve görkemli menüler, ihtişamlı hizmetiyle misafirleriyle bir araya geliyor. Arif Chef, bulunduğu atmosferde en yüksek hizmet standartlarıyla birinci sınıf et ürünleri sunar ve müşterilerinin takdirini kazandı.

Sektörde 27 yılı aşkın tecrübesiyle gerçek bir ikon olan ARİF CHEF, Katar’da kendisine ait olan Et Restaurant açıktıktan sonra popülerliğini daha da çok arttırdı. Hizmetinin gücü ve titiz standartları ile sağlam bir itibar inşa eden ARİF CHEF, restaurantta servis edilen bütün etleri takip eder ve seçer. Steakhouse zanaatkarının en büyük ritüeli olan et ürünlerini, mükemmellik için öncül ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer mükemmel seçenekleriyle her damak tadına hitap edecek yiyeceklere menülerinde bulabilirsiniz.

ARİF CHEF bifteklerinin lezzetli olduğu bilindiği kadar, sunum, süslemeler ve servis kısımlarında da harika bir popülerliğe sahiptir. ARİF CHEF misafirlerinin hemen hemen hepsine göre burada kesinlikle biftek yemeyi denemelisiniz.